весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 22 грудня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/12/22/12richna_kirovogradka_vigrala_dlja.htm
12-річна кіровоградка виграла для своєї школи мультимедійну лабораторію! Минулого четверга в київському приміщенні компанії "Samsung Electronics Україна" її очільники та партнери оголосили підсумки конкурсу есе серед учнів і вчителів середніх шкіл у межах соціальної ініціативи "Samsung назустріч знанням – 2009". Однією з п'яти переможниць конкурсу визнано 12-річну ученицю Кіровоградської ЗОШ № 31 Анастасію Чалу, - повідомляє Р.К.С. з посиланням на "Вечірню газету".

Конкурс пройшов уже вчетверте. Компанія "Samsung Electronics Україна" провела його разом з компаніями "Intel", "Майкрософт Україна" та Інститутом інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти й науки України.

Переможці конкурсу, окрім заслуженого визнання, отримали від представників його організаторів спеціальні дипломи й мобільні телефони "Samsung". А мультимедійні лабораторії спеціалісти компанії "Samsung Electronics Україна" привезуть у школи переможців і встановлять там (у навчальних закладах Кіровограда, Хмельницького, Кременчука, Сміли й Краматорська) до кінця грудня. Виграна Настею для рідної школи мультимедійна лабораторія відкриває нові можливості для її учнів та вчителів. Тепер, наприклад, можна буде створювати відео- та аудіоматеріали для дітей з особливими потребами в межах шкільного проекту "Культура здоров'я", а також значно урізноманітнити навчальний процес. І все це – завдяки Настиним талантові й наполегливості.