весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 21 грудня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/12/21/vitannja_do_dnja_miliciyi_vid_miskoyi.htm
Вітання до Дня міліції від міської влади! На адресу Інтернет-видання "весь Кіровоград" надійшло вітання від міського голови Володимира Пузакова та секретаря Кіровоградської міської ради Володимира Слівнова - з нагоди Дня міліції.

У вітальному листі йдеться: "Шановні працівники міліції! Від імені Кіровоградської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаємо вас з Днем Міліції України - святом тих, хто свідомо обрав своєю професією захист життя, здоров'я, прав та свобод співвітчизників, хто робить вагомий внесок у забезпечення миру і спокою у рідному місті.
Українська міліція завжди була оберегом рідного народу, робила все можливе для захисту життя, честі і гідності наших співгромадян не шкодуючи сил, здоров»я, часто і свого життя.

Хай ваше серце зігріває тепло людської подяки за добрі справи, зроблені вами на ниві правоохоронної діяльності. Бажаємо вам міцного здоров'я, особистого щастя, в домівках – світла і злагоди, в серцях – добра, в помислах – мудрості, в службових справах – принциповості і наполегливості".