весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 21 грудня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/12/21/pospilkuvalisja_v_internetprostori.htm
Поспілкувалися в Інтернет-просторі. Кілька днів тому, відбулося віртуальне спілкування з першим заступником начальника головного управління МНС в Кіровоградській області полковником служби цивільного захисту Віталієм Миронюком, - повідомляє прес-служба ГУМНС в Кіровоградській області.

Постійним користувачам Інтернету добре відомий такий спосіб спілкування, як «Форум» та «Чат». На зразок цього в приміщенні головного управління вже вкотре було організовано веб-конференцію.

Тим, кому вдалося 17 грудня з 12-ої до 13-ої години посидіти в глобальній мережі, мали можливість задати своє запитання Віталію Григоровичу щодо діяльності пожежно-рятувальної служби області.

Більшість питань стосувалися наглядово-профілактичної діяльності та надійшли від підприємців області. Запитували і про використання піротехніки під час Новорічних свят, і про перевірки інспекторами Держпожнагляду магазинів, і про заходи, які проводитимуться у зв'язку з трагедією у Пермі. На кожне з них було дано повну та вичерпну відповідь.

З матеріалами конференції можна ознайомитися на нашому офіційному сайті www.fire.kr.ua у рубриці «Форум» «web-конференція з першим заступником начальника ГУМНС в Кіровоградській області полковником служби цивільного захисту В.Г. Миронюком».