весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 2 грудня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/12/2/odin_i_toi_zhe_shtraf_vas_mozhut_primusiti.htm
Один і той же штраф вас можуть примусити сплатити двічі! 40 відсотків водіїв Кіровоградщини, яких цього року штрафували інспектори ДАІ і досі не сплатили свій борг. Що за собою тягне ігнорування Закону та які дії застосовуватимуть до злісних неплатників, дізнавались кореспонденти каналу "Кіровоград".

Водіїв, що цього року порушували правила дорожнього руху – багато. За 11 – ять місяців сума нарахованих штрафів, яка мала б поповнити бюджет, доросла практично до 29 мільйонів гривень. Втім, за даними Держказначейства, добровільно розставатись із грошима схотів далеко не кожен порушник. Наразі, сплачено лише понад 16 мільйонів, а це трохи більше ніж 60 відсотків від загальної суми. Втім, якщо порівнювати із середньоукраїнськими показниками, то наша область випереджає їх на п'ять процентів. Представники ж виконавчої служби не розуміють, на що розраховують неплатники. Адже не погасивши борг у встановлені строки, потім людина віддаватиме гроші вже у подвійному розмірі, плюс виконавчий збір та інші витрати. Ну, а якщо справа дійде до примусового стягнення, то тут у несумлінних водіїв є усі шанси попрощатись або зі своїм авто, або із квартирою, або із іншим майном.

Крім цього, працівники виконавчої служби наполегливо радять усім, хто сплатив необхідну суму штрафу, одразу ж повідомити про це співробітників Державтоінспекції. Робити це потрібно аби не вийшло бюрократичного казусу, коли за один той самий штраф Вас змушуватимуть платити двічі.