весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 2 грудня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/12/2/na_kanikulah_kirovogradska_milicija.htm
На канікулах кіровоградська міліція перевіряла молодь. З метою забезпечення соціального і правового захисту дітей, попередження вчинення злочинів з боку неповнолітніх і відносно них, профілактики бродяжництва, жебрацтва та інших негативних явищ під час осінніх шкільних канікул на території Кіровоградської області працівниками міліції проведено оперативно-профілактичну операцію «Канікули», - повідомляє відділ зв'язків з громадськістю УМВС в Кіровоградскій області.

В результаті вжитих заходів перевірено 290 неповнолітніх, які перебувають на обліку, 163 місця концентрації молоді. Затримано 23 правопорушники віком до 18 років, з них 2 – за скоєння злочинів, 15 – за вчинення адміністративних правопорушень.

Згідно чинного законодавства, 6 осіб з числа затриманих направлено до притулку для неповнолітніх, 1 – до медичного закладу, 1 – до приймальника-розподільника для дітей. Інші неповнолітні були повернуті батькам, або особам, що їх замінюють (опікунам).
Всього під час відпрацювання до адміністративної відповідальності притягнуто 164 дорослих осіб з яких: за ст. 155, 156 КУпАП 11 осіб (порушення правил торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами), за ст. 173-2 (насильство в сім'ї) – 112 осіб, за ст. 180 (доведення неповнолітнього до стану сп'яніння) – 3 особи та за ст. 184 (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей) – 34 особи.