весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 2 грудня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/12/2/lishe_odne_pidpriyemstvo_postachaye.htm
Лише одне підприємство постачає воду кіровоградцям. Послуги з водопостачання та водовідведення у Кіровограді на законних підставах здійснює лише одне підприємство – КП «Водопровідно – каналізаційне господарство», якому міська рада передала у господарське відання майно територіальної громади - повідомляє офіційний сайт Кіровоградської міськради.

І здійснює успішно, на цьому наголосив перший заступник директора департаменту ЖКГ Кіровоградської міської ради Валерій Челядінов. Будь які заяви і претензії колишніх орендарів водоканалу щодо відновлення своєї діяльності лише дезінформують населення і послаблюють його платіжну дисципліну. Після активних виступів у засобах масової інформації керівників ТОВ «Водне господарство», рівень проплат за воду від населення у листопаді скоротився на 500 тисяч гривень. Це, підкреслив Валерій Челядінов, не дало змогу комунальному підприємству вчасно розрахуватися з енергетиками і водогоном «Дніпро – Кіровоград».

У свою чергу ВАТ «Кіровоградобленерго» за борги відключило ряд насосних станцій міського водоканалу і мешканці висотних мікрорайонів відчули перебої з водопостачанням. Міська влада, шляхом переговорів з енергетиками, стабілізувала ситуацію з водопостачанням в обласному центрі, але безперебійна подача води в житлові будинки в подальшому залежатиме виключно від повноти розрахунків абонентів за отримані послуги.

Валерій Челядінов також попередив злісних неплатників про можливість застосування спеціалістами водоканалу нових систем типу «Кріт», придбаних нещодавно КП «Водопровідно – каналізаційне господарство» і які дають можливість перекривати не тільки водовідведення, а й водопостачання в квартирах боржників.

Крім того, Валерій Челядінов застеріг мешканців міста у жодному разі не проводити обмін законно виданих розрахункових книжок комунального підприємства на будь - які інші, що пропонують керівники ТОВ «Водне господарство». У цього підприємства відсутні підстави користуватись майном територіальної громади, і кожен, хто отримає нову розрахункову книжку може бути просто ошуканим, відзначив перший заступник директора департаменту.