весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 19 грудня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/12/19/zbir_koshtiv_na_kupivlyu_budinku_dlja.htm
Збір коштів на купівлю будинку для дітей-сиріт! Кіровоградський обласний благодійний фонд «Наш дім» розпочав збір коштів на купівлю будинку для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які на даний момент перебувають у Дитячому будинку «Наш дім».

У 2008 р. у м. Кіровограді був створений дитячий будинок інтернатного типу «Наш дім», який дотримувався інноваційних ідей, стосовно виховання дітей. З 2 роки свого існування всі діти зазнали значних змін – мають тверді негативні переконання стосовно пагубних звичок, володіють побутовими навичками тощо. У будинку виховуються діти переважно підліткового віку. Даний вік характерний тим, що дітей-підлітків практично не всиновлюють, тому діти-сироти практично не мають шансів на сімейний затишок та турботу.

Саме тому, у вересні 2008 р. стартувала кампанія по збору коштів на купівлю будинку для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які на даний момент перебувають у Дитячому будинку «Наш дім» у рамках реалізації проекту «Будинок надії» Кіровоградського обласного благодійного фонду «Наш дім» та проекту «Підтримка громадських ініціатив», який здійснюється Кіровоградським обласним об'єднанням громадян «Інститут соціокультурного менеджменту» в Україні за підтримки Фонду Стефана Баторія, за рахунок коштів, які були надані Фондом Форда.

Збір коштів відбувається на р/р 26007060605791 Кіровоградського ПАТ КБ Приват банк. За додатковою інформаціє, Ви можете звернутися по тел.. 095-914-90-77 або 063-313-15-34, або ж завітати у гості до дітей за адресою вул. Героїв Сталінграду 4а (приміщення дитячого садку).
Не будьте байдужими до майбутнього дітей!