весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 18 грудня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/12/18/u_kirovogradi_zmineno_shemu_ruhu.htm
У Кіровограді змінено схему руху маршрутів пасажирського транспорту. Віднині кінцевою зупинкою маршруту 116-А, який починається у мікрорайоні Арнаутовому, буде райцентр, зокрема вулиця Повітрянофлотська, а не 101-й мікрорайон, як раніше, - повідомляє сайт Кіровоградської міської ради.

З проханням подовжити маршрут до перевізника звернулися жителі Кіровограда, а той у свою чергу порушив таке клопотання перед міською владою. Виконавчий комітет міської ради на це погодився. Також змінено схему тимчасового маршруту №30-П, який з'єднує вулицю Генерала Жадова та автостанцію №1. На прохання жителів віднині він пролягатиме ще й вулицями Шевченка та Карла Маркса.

Крім того, члени виконкому внесли пропозицію, аби в майбутньому, коли цей маршрут уже стане постійним, він закінчувався безпосередньо біля перону автостанції, щоб людям було зручно діставатися до рейсових автобусів із вантажем. Змінено й схему маршруту №45 "Інкубаторна станція (вулиця 40-річчя Перемоги) – вулиця Ціолковського". Раніше він пролягав вулицею Кропивницького, однак віднині, за пропозицією перевізника, маршрутки курсуватимуть вулицями Островського, Преображенською, Пашутіна, Шевченка, Медведєва, Орджонікідзе, Колгоспною, Короленка та Ціолковського.