весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 18 грудня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/12/18/pitannja_z_novokostjantinivskoyu_shahtoyu.htm
Питання з Новокостянтинівською шахтою знову не вирішено! На сьогоднішній сесії Кіровоградської обласної ради розглядалося питання «Про ситуацію на Державному підприємстві «Дирекція підприємства, що будується на базі Новокостянтинівського родовища уранових руд».

Першим по цьому питанню виступив Володимир Мовчан, голова Кіровоградської обласної державної адміністрації. Він зауважив, що роботи по будівництву дирекції підприємства відстають від графіку, 60 мільйонів гривень використано не за призначенням. Але є згода керівників підприємства, керівників Дніпропетровської області на те, щоб будувати дирекцію підприємства на базі Новокостянтинівського родовища уранових руд, що у Маловисківському районі, але у складі ДП «Схід ГЗК».

Олександр Сорокін, генеральний директор ДП «Схід ГЗК» під час свого виступу перед депутатами наголосив на тому, що повернення Новокостянтинівського родовища до складу «Схід ГЗК» не призведе до скорочення робочих місць. Навпаки планується створення 2200 робочих місць (нині працює 660 осіб). Кожен працівник, окрім заробітної плати буде забезпечений соціальним пакетом: путівка на оздоровлення, спецхарчування, допомога на лікування. Олександр Сорокін також відмітив, що нині ситуація з вирішенням даної проблеми носить політичний характер, тому і не вирішується.

Сайт «весь Кіровоград» вже повідомляв про те, що не так давно Міністр палива та енергетики України підписав наказ про повернення Новокостянтинівського родовища у склад «Схід ГЗК».

Але депутати Кіровоградської обласної ради на сьогоднішній сесії проголосували за те, щоб призупинити дію такого рішення міністра, щоб детальніше вивчити дану ситуацію.

Тож, крапку в цьому питанні на сесії не поставлено.