весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 18 грудня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/12/18/miski_koshti_zastrjagli_u_kaznacheistvi.htm
Міські кошти «застрягли» у казначействі. На 12-му засіданні 14 сесії Кіровоградської міської ради п'ятого скликання, декілька депутатів підняли питання стосовно того, що на сьогоднішній день медична галузь у Кіровограді не доотримує коштів на бензин – повідомляє кореспондент сайту «весь Кіровоград».

Епідеміологічна ситуація, яка склалася в місті призводить до того, що кількість викликів лікарів збільшилась. Наприклад, у понеділок було зареєстровано 1000 викликів і якщо людина зателефонувала до лікарні о 8-й годині ранку то лікар зміг дістатись до хворого лише близько 9-ї години вечора, тому, що не вистачає транспорту, а якщо він навіть є, то немає бензину і дільничні лікарі вимушені в мороз добиратись до хворих пішки.

На такі репліки депутатів міський голова, Володимир Пузаков , який головував на сесії, відповів, що більше 100 тисяч гривень виділено з міського бюджету на ці потреби, але кошти з незрозумілих причин «застрягли» в казначействі.

«Тож, шановні депутати пропоную звернутись всім депутатським корпусом до міського та обласного казначейства, а також до голови Кіровоградської обласної державної адміністрації з проханням допомогти вирішити нам питання з тим, щоб кошти які надходять з міського бюджету більш оперативно потрапляли в інстанції куди їх направляють» - звернувся Володимир Пузаков.

Цю пропозицію підтримали 45 депутатів з 47 зареєстрованих на сесії міськради.