весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 17 грудня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/12/17/zamist_zrubanih_derev_u_kirovogradi.htm
Замість зрубаних дерев у Кіровограді будують гаражі. Черговий акт вандалізму по відношенню до зелених насаджень стався у Кіровограді. На цей раз по вулиці Калініна, 43, - повідомляє канал "Кіровоград".

У ніч з тринадцятого на чотирнадцяте грудня по вулиці Калініна сорок три, зі сторони річки Інгул було здійснено варварський напад на ділянку зелених насаджень, внаслідок чого знищено тридцять чотири дерева, з метою подальшого будівництва гаражів. Орієнтовно їх має бути дев'ять.

Земельна ділянка, що розташована на вулиці Калініна, вже була об'єктом суперечок мешканців багатоповерхівки з забудовниками. Ще у дві тисячі восьмому році на розгляд сесії міської ради виносився проект рішення, стосовно відведення цієї земельної ділянки під гаражне будівництво і у зв'язку з тим, що мешканці будинку були категорично проти, рішення можливо не було ухвалено, зазначає начальник спецінспекції Віктор Іванов.

На сьогоднішній день спеціалізованою інспекцією направлено лист до міського голови з метою заборонити будівництво на цій території. «Причиною стало варварське знищення тридцяти чотирьох дерев та незгода мешканців будинку», – наголосив Віктор Іванов.