весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 17 грудня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/12/17/vzhe_vidomi_peremozhci_konkursu_minigrantiv.htm
Вже відомі переможці конкурсу міні-грантів у Кіровоградській області! З 15 жовтня 2009 по 25 листопада в Кіровоградській області, в рамках проекту «Забезпечення реалізації громадських ініціатив в Кіровоградській області» громадська організація «Територія успіху» проводила конкурс мікрогрантів для підтримки громадських ініціатив, спрямованих на вирішення локальних проблем територіальних громад Кіровоградської області.

Інтернет-видання "весь Кіровоград" вже повідомляло, що у Кіровоградській області конкурс мікрогрантів проводиться не вперше, адже такий захід дозволяє реалізувати власні ідеї людям, які не є членами громадських організації.

Метою даного конкурсу було залучення громади до активних дій, щодо відстоювання власних прав та групових інтересів у взаємовідносинах з органами державної влади та місцевого самоврядування , постачальниками соціальних, житлово-комунальних та інших послуг.

На конкурс мікрогрантів «Забезпечення реалізації громадських ініціатив в Кіровоградській області» було подано 22 заявки: 6 від громадських організації та ініціативних груп, 16 від ініціативних груп. Це говорить про високу активність громади, про готовність громадян не тільки констатувати проблему, але й шукати шляхи їх вирішення.

Експертна комісія визначила, що потрібно підтримати 9 проектних пропозицій: З від громадських організації, 6 від ініціативних груп.
Завдяки реалізації проектів в буде створено заказник, досліджено стан безпеки на дорогах, зроблено ремонт в дитячому садочку, досліджено рівень надання допомоги ВІЛ інфікованим людям, проведено роботу зі студентами, щодо підвищення їх обізнаності щодо спілкування з правоохоронними органами, створено каталог сміттєзвалища Кіровоградщини, проведено роботу по створенню позитивного образу здорового способу життя, розроблено проект рішення по соціальне замовлення.

Контактна особа:
Інга Дуднік, тел.. +38 (0522) 27- 09 - 63,
Юлія Бочарова - Туз:тел.. 0979985040
teritoriy__mg(asi.ua

Проведення даного конкурсу стало можливим за фінансової підтримки Міжнародного Фонду «Відродження»