весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 17 грудня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/12/17/prodazh_tovarivviroblenih_na_teritoriyi.htm
Продаж товарів,вироблених на території України зменшився. Спостереження за станом споживчого ринку вітчизняних товарів, всебічний аналіз його структурних змін – необхідні умови розвитку як торгівлі, так і виробництва, - повідомляє головне управління статистики в Кіровоградській області.

За січень–вересень 2009 року через торгову мережу області продано споживчих товарів на суму 2,5 млрд.грн., з них понад 82% – товари вітчизняного виробництва. Продаж товарів, вироблених на території України, у січні–вересні 2009 року зменшився порівняно з аналогічним періодом минулого року на 13,9%.

Серед продовольчих товарів вітчизняного виробництва понад 74% обсягу їх товарообороту сформовано за рахунок продажу алкогольних напоїв, м'яса і м'ясопродуктів, тютюнових, кондитерських виробів, напоїв безалкогольних, хліба і хлібобулочних виробів, молокопродуктів, рибопродуктів.

Серед непродовольчих товарів вітчизняного виробництва 81% обсягу їх товарообороту одержано від продажу бензину, дизельного пального, фармацевтичних товарів, автомобілів і автотоварів, товарів культурно-побутового і господарського призначення, будівельних матеріалів, друкованих видань.