весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 17 грудня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/12/17/podilnik_lozinskogo_vzhe_na_voli.htm
Подільник Лозінського вже на волі! Як стало відомо Кіровоградській обласній організації ВО «Свобода», у Голованівську, що на Кіровоградщині, вже опинився на волі колишній начальник районної міліції Михайло Ковальський, якого було заарештовано у справі нанесення тяжких тілесних ушкоджень селянину Олійнику, від яких останній помер - повідомляє пре-сслужба Всеукраїнського об'єднання «Свобода».

Наприкінці листопада Генеральна прокуратура України висловлювала упевненість, що звільнення Ковальському не загрожує. «Я вважаю, що затримані залишаться під вартою до затримання Лозінського, відпускати їх ніхто не збирається. Їх арештували у липні, а Генпрокуратура має право затримати їх на час досудового слідства на 18 місяців. За поданням слідчого суд може подовжити термін тримання під вартою», ¬- розповідав речник Генпрокуратури Юрій Бойченко.
Голова Кіровоградської обласної організації ВО «Свобода» Олександр Ромащенко, коментуючи факт звільнення з-під варти одного із фігурантів резонансної справи екс-міліціонера Ковальського, зазначив: «Може, Генпрокуратура вже упіймала зниклого безвісти нардепа Лозінського? Хіба у слідчих Генеральної прокуратури вичерпалися питання до співучасника злочину? Невже чутки про зібрані кошти на суму 70 тисяч доларів для дочасного звільнення з-під варти і зміну запобіжного заходу з арешту на підписку про невиїзд – насправді є не чутками, а правдою?

Від самого початку цю справу намагалися замовчувати та приховувати. Проте після розголосу, яку справа здобула завдяки реакції «Свободи» та ЗМІ, влада була змушена здійснити низку заходів, які виявилися не більш ніж показово-бутафорськими. Насправді ми бачимо, що Лозінського ніхто шукати не збирається. А після президентських виборів ми, імовірно, знову побачимо цього вбивцю у стінах Верховної Ради.

Звільнення Ковальського – черговий факт, що свідчить про реальні дії та моральні якості провладної лжееліти та всієї правоохоронної системи».

Кіровоградська обласна організація ВО «Свобода» вимагає від Генеральної прокуратури України терміново і в повному обсязі інформувати громадськість про хід слідства у справі «полювання у Голованівському лісі», конкретно відповісти на запитання про місце знаходження Лозінського та про те, хто і з яких мотивів випустив подільників убивці на свободу.