весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 17 грудня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/12/17/na_kirovogradshini_pogirshuyetsja_epidemichna.htm
На Кіровоградщині погіршується епідемічна ситуація! Епідемічна ситуація на території Кіровоградської області погіршується. Тільки за останню добу медики зафіксували майже три тисячі звернень до лікувальних установ. Переважно хворіють діти шкільного віку, - повідомляє канал "Кіровоград".

З початку першої хвилі епідемії грипу на території Кіровоградщини зафіксовано понад 50 тисяч недужих. Підйом рівня захворюваності медики почали фіксувати з початку грудня. На сьогодні епідеміологи поки що не можуть говорити хоча б про тенденцію до стабілізації – кількість хворих з симптомами гострих респіраторних вірусних інфекцій постійно збільшується. Кілька територій області перевищили епідпоріг в рази. Кіровоград чи не останнім вступив в епідемію грипу. Хоча і нинішню ситуацію лікарі ще не оцінюють як пікову. На жаль, цей підйом відзначається тим, що переважно хворіють діти шкільного віку. Із трьох тисяч захворівши за останню добу на території області , понад дві тисячі – це діти. Нині 54 дитини із дитбудинку «Барвінок» лікуються на стаціонарі Кіровоградської центральної міської лікарні. Кілька з них захворіли на запалення легенів та грип. П'ятеро вже готуються на виписку.

Загалом же, за словами Лариси Адреєвої, на відміну від міських, лікувальні заклади області готові до чергового підйому як звичайного, так і пандемічного грипу. Проведений пропорційний розподіл між районами препарату таміфлю, є мільйонний запас марлевих захисних пов'язок, майже на один мільйон гривень закуплено медичних препаратів та на три медичної апаратури.