весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 17 грудня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/12/17/kirovogradskii_dyuc_zaproshuye_na.htm
Кіровоградський ДЮЦ запрошує на новорічні свята! Грудень у ДЮЦі завжди проходить в очікуванні свята. Усі без винятку – і діти, і дорослі - готуються до новорічних ранків.

Працівники відділу «Дозвілля» та вихованці театру-студії «Маска» створюють цікаву новорічну казку для малюків «В чарівний новорічний час Казка ожива для нас», в якій дітки зустрічаються зі Сніговиком (Т.П. Вітенко, Відмінник освіти України), Бабою Ягою (О.М. Руднік, Відмінник освіти України), Ялинонькою (О.С. Мельник) та, звичайно ж Снігуронькою (О.А. Георгієвська) і Дідом Морозом (Е.А. Палеевим).

А зробити казку більш яскравою та видовищною допомагають цікаві номери маленьких співаків вокальної студії «Вікторія» та хореографічного ансамблю «Час Пік».

Старшокласники теж можуть знайти собі видовище за смаком. Вихованці молодіжного клубу «Імідж», хореографічних ансамблів та «Час Пік» і вокальних ансамблів «Антарес», «Выкторія» та «Меджибіж» підготували для них новорічні вечори з шоу-програмою та запальною дискотекою під назвою «Новорічна фабрика зірок і не тільки».

На відвідувачів чекають Діма Коляденко. Маша Єфросініна, Франциско Гомес та інші не менш епатажні персонажі на чолі з символом року Стальним Тигром.

19 грудня о 16.00 на майдані Кірова відбудеться відкриття новорічної ялинки за участю казкових персонажів. Святий Миколай подарує дітям міста чудову казку за участю Чорта, Кикимори, Білочки, Снігуроньки та Діда Мороза.

23, 24, 25, 30 грудня, з 2 по 5 січня в обласній філармонії відбудеться казка-мюзикл «В гостях у Буратіно та Мальвіни». Великі ляльки, розмаїття танців та пісень у виконанні Народного хореографічного ансамблю «Росинка», студії вокального мистецтва «Антарес», Зразкового шоу-театру молодіжного клубу «Імідж» зроблять свято для усіх глядачів чудовою нагодою відвідати філармонію усією родиною.

Запрошуємо усіх бажаючих відвідати наші новорічні свята і зарядитись позитивом та гарним настроєм на весь наступний рік.

Довідки за телефонами:
- для молодшого та середнього шкільного віку – 22-15-93 – Сивоконь Лариса Леонідівна;

- для старшого шкільного віку – 22-35-71 – Долгополова Наталя Костянтинівна.