весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 16 грудня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/12/16/rjatuvalniki_dopomogli_shkoli_z_opalennjam.htm
Рятувальники допомогли школі з опаленням. У понеділок, 14 грудня, у селі Миколаївка, Кіровоградського району рятувальним підрозділом надано допомогу дирекції Миколаївської школи по заповненню водою системи опалення. Про це повідомляє прес-служба ГУМНС України в Кіровоградській області. За інформацією прес-служби, з 14 по 15 грудня 2009 року надзвичайних ситуацій державного, регіонального, місцевого та об'єктового рівня не виникало.

Місце і коротка характеристика надзвичайних подій:

14.12.09 Вільшанський район, с. Осички: виникла пожежа 2,5 кв м постільних речей у літній кухні через необережне поводження з вогнем під час куріння 57-річного господаря домоволодіння, тіло якого виявлено на місці події.

14.12.09 смт Петрове: порушення правил пожежної безпеки під час експлуатації печі спричинило пожежу 4 кв м покрівлі житлового будинку. З цієї ж причини виникла пожежа 10 кв м покрівлі житлового будинку та майна у с. Червоне Озеро, що у Долинському районі.
14.12.09 м. Кіровоград, вул. Б. Хмельницького: виникла пожежа 8 кв м покрівлі житлового будинку пенсіонера, причиною якої стало необережне поводження з вогнем невстановленої особи.

14.12.09 м. Долинська, вул. Нова: місцевими рятувальниками надано допомогу пенсіонеру по відкриванню дверей його квартири.

"весь Кіровоград"