весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 16 грудня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/12/16/na_likuvannja_ditei_z_barvinoku.htm
На лікування дітей з «Барвіноку» видiлено 100 тисяч з бюджету Кіровограда. В цьому запевнила кореспондента «весь Кіровоград» Любов Півоварчук , начальник управління охорони здоров'я Кіровоградської міської ради. Зараз по Кіровограду оголошено другий етап карантинних заходів. У п'ятницю з дитячого будинку «Барвінок» до дитячої лікарні почали поступати діти з діагнозом грип та ГРВІ: 4 дитини в п'ятницю, 7 – у суботу і 15 дітей у неділю. Всього вже 54 дитини потрапили до лікарні з середнім ступенем важкості захворювання на грип та ГРВІ, але вже сьогодні п'ятеро з них було виписано.

Любов Григорівна, зазначила: «На сьогоднішній день діти перебувають в лікарні на повному соціальному забезпеченні. У понеділок, після розмови з Володимиром Пузаковим , міським головою, було виділено 100 тисяч гривень з міського бюджету. З них 50 тисяч на лікування, 20 – на харчування і 30 – на паливно мастильні матеріали – бензин. Зараз на одну хвору дитину за добу на лікування витрачається – 150 грн. і 15-16 грн. на харчування».

У лікарні є своя котельня, тому там витриманий температурний режим в ній тепло і діти себе комфортно почувають.

В міській лікарні 1-ше відділення виділено під стаціонарне де лікують хворих на грип та ГРВІ. Було підготовлено 260 ліжок для хворих. Та у зв'язку з другою хвилею епідемії на даний час в ньому перебуває 400 хворих, але площа приміщень дозволяє розташувати там додаткові ліжка. «В нас не вистачило ковдр та комплектів постільної білизни, але ми звернулись до служби МНС і вони передали нам в тимчасове користування 150 комплектів постільної білизни та ковдр, а також допомогли з дизельним пальним» - відмітила Любов Півоварчук