весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 16 грудня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/12/16/lavochku_strila_amura_bude_vstanovleno.htm
Лавочку «Стріла Амура» буде встановлено у Кіровограді у п'ятницю! У п'ятницю, 18 грудня о 14.00 на площі перед міською радою відбудеться офіційне відкриття монументу-лавочки «Стріла Амура», що створена за проектом архітектора Вадима Мєздріна і буде встановлена за рахунок коштів, зібраних у рамках акції «Кіровоградське фотобієнале-2009», що її восени провели Прес-клуб реформ та Художня галерея Андрія Кадигроба.

Загалом, бієналє – це арт-подія, що відбувається раз у два роки, і має на меті експонування досягнень сучасного мистецтва. Тому фотобієналє, що відбулося у Кіровограді, експонувало досягнення кіровоградських фотомайстрів і, разом з тим, було спрямоване на збір коштів для благодійних потреб.

Так, цієї осені, до Дня міста у Художній галереї Андрія Кадигроба відкрилася виставка фотографій кіровоградських майстрів. Кожен з двадцяти учасників виставки роздрукував та оформив роботи за власний рахунок, таким чином зробивши свій благодійний внесок. Після двох тижнів, протягом яких роботи в експозиції могли переглянути всі бажаючі городяни, відбувся благодійний аукціон. Меценатами було куплено 30 з 42-х лотів і зібрано більше шести тисяч гривень. Зважаючи на внесок, який учасники аукціону зробили через купівлю квитків, це дозволило зібрати ще 2000 грн. (призи на лотерею, яка була розіграна по квиткам, надала компанія "Імперія смаку" - дистриб'ютор кави "Іонія").

Таким чином, загальна сума коштів, зібраних для установки в центрі міста лавки "Стріла Амура" становить більше восьми тисяч гривень. За словами Андрія Кадигроба, днями лавку було пофарбовано і відшліфовано. У п'ятницю, 18 грудня відбудеться встановлення монументу на площі біля Кіровоградської міської ради. Організатори запрошують на урочисте відкриття (о 14.00) всіх городян!

Контактна інформація Оргкомітету:
Вікторія Талашкевич,
Координатор Кіровоградського прес-клубу реформ
Тел.факс: (0522) 32-05-31, мобільний: 8068-910-4340,
e-mail: newlook@host.kr.ua

Андрій Кадигроб,
директор Художньої галереї
телефон: 8066-557-66-78,
e-mail: art_andrei@ukr.net