весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 15 грудня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/12/15/stali_vidomi_peremozhci_konkursu.htm
Стали відомі переможці конкурсу міні-грантів на Кіровоградщині. У рамках проекту «Забезпечення реалізації громадських ініціатив в Кіровоградській області» Громадська організація «Територія успіху» оголошувала конкурс мікрогрантів для підтримки громадських ініціатив, спрямованих на вирішення локальних проблем територіальних громад Кіровоградської області.

Переможці вже відомі! 17 грудня громадська організація «Територія успіху» проводе прес-конференцію, метою якої є оголошення результатів конкурсу міні грантів для активних громадян міста та області.

Загалом конкурс було проведено задля залучення громади до активних дій, щодо відстоювання власних прав та групових інтересів у взаємовідносинах з органами державної влади та місцевого самоврядування , постачальниками соціальних, житлово - комунальних та інших послуг. Організатори отримали 22 проектні заявки від різних організацій, ініціативних груп та установ. Тож, які з них підтримали експерти невдовзі стане відомо громаді.

Прес-конференція відбудеться 17 грудня і розчпонеться о 13.00 у Кіровоградському прес-клубі реформ (адреса: м. Кіровоград, вул. Островського 2, корпус 2, офіс 8).

Контактна особа : Інга Дуднік, тел.. +38 (0522) 27- 09 – 63, Юлія Бочарова - Туз:тел.. 0979985040, teritoriy_ing@i.uaПроведення даного конкурсу стало можливим за фінансової підтримки Міжнародного Фонду «Відродження»

"весь Кіровоград"