весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 15 грудня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/12/15/nastupnogo_roku_pjatnadcjata_kirovogradska.htm
Наступного року п'ятнадцята кіровоградська школа відкриє новий корпус. Уже наступного навчального року кіровоградська загальноосвітня школа номер п'ятнадцять планує зустріти дошкільнят та школярів у своєму новому корпусі. Як просувається його будівництво, дізнавалися кореспонденти каналу "Кіровоград".

Цей об'єкт розпочали будувати ще вісімнадцять років тому. Проте далі фундаменту справа не пішла. Міський голова Кіровограда Володимир Пузаков розповідає, що дирекція школи номер п'ятнадцять неодноразово наголошувала на потребі у добудові цього корпуса. Бракувало жителям правобережної Лелеківки і дошкільного закладу. Адже такого тут – жодного. Тому, користуючись нагодою, під час одного з візитів у Кіровоград прем'єр – міністра України Юлії Тимошенко, Володимир Тихонович звернувся до неї з проханням виділити необхідні кошти на будівництво.

Таким чином, Уряд цього року виділив чотири мільйони вісімсот тисяч гривень на добудову об'єкта. Ці кошти, запевнив Володимир Тихонович, перераховані у повному обсязі. І якщо будівництво йтиме запланованими темпами, то вже до початку нового навчального року його здадуть в експлуатацію.

Окрім дитячого садочка в новому корпусі заплановано розмістити їдальню та просторі класні кімнати.