весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 14 грудня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/12/14/podarunok_pid_jalinku__pidvishennja.htm
Подарунок під ялинку - підвищення зарплати! Працівники урановидобувної і переробної галузі України, яка дислокується на території Кіровоградської і Дніпропетровської областей, отримали Новорічний подарунок. З 1 грудня 2009 року прийнято рішення про підвищення на 7,5 відсотка заробітної плати в ДП «СхідГЗК».

За інформацією прес-служби ДП "СхідГЗК", про це під час чергової оперативної селекторної наради повідомив генеральний директор ДП «СхідГЗК» Олександр Сорокін: «Згідно з досягнутими домовленостями між профспілками і адміністрацією комбінату рівень заробітної плати на комбінаті підвищується на 7,5 відсотка».

Незважаючи на те, що це ляже додатковим фінансовим навантаженням, керівництво комбінату пішло на підвищення заробітних плат, щоб захистити рівень соціальних стандартів працівників і компенсувати інфляційні процеси.

З огляду на те, що середній рівень заробітної плати на комбінаті складає 3200 гривень, мінімальний додаток до «получки» дорівнюватиме як мінімум 240 гривень на місяць, плюс збільшені нарахування на премії.

В ДП «СхідГЗК» працює більше 8 тисяч осіб.