весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 14 грудня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/12/14/kriminalnu_spravu_stosovno_kolishnogo.htm
Кримінальну справу стосовно колишнього начальника ДАІ спрямовано до суду! Прокуратура міста Кіровограда завершила розслідування у кримінальній справі порушеній стосовно колишнього начальника відділу ДАІ з обслуговування міста Кіровограда при УМВС країни у Кіровоградській області Олександра Крилова за фактом умисного нанесення ним легких тілесних ушкоджень Володимиру Новошицькому. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Кіровоградської області.

З урахуванням зібраних доказів у справі колишньому начальнику міського ДАІ пред'явлено обвинувачення у скоєнні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 125 КК України (умисне легке тілесне ушкодження).

Санкція вказаної статті передбачає покарання штрафом до п'ятдесяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк до двохсот годин, або виправними роботами на строк до одного року.

Як ми уже повідомляли раніше, кримінальну справу відносно Володимира Новошицького за ознаками складу злочину, передбаченого за ч.1ст. 125 КК України прокуратурою міста Кіровограда розслідувано та спрямовано до суду.

На даний час обидві кримінальні справи перебувають на розгляді у Кіровському районному суді міста Кіровограда.