весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 11 грудня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/12/11/ustanovi_sho_finansuyutsja_z_miskogo.htm
Установи, що фінансуються з міського бюджету не платять за тепло! ДП " Кіровоградтепло" ТОВ '' ЦН'П УНГА '' увійшло в опалювальний сезон 2009/2010 року із 100% готовністю об'єктів теплового господарства - про це свідчить Акт готовності теплового господарства ДП '' Кіровоградтепло" ТОВ '' ЦНТІ УНГА '' до роботи в опалювальний період 2009/2010 року , погоджений Державною інспекцією з енергетичного нагляду в Кіровоградській області та виданий підприємству 05.10.2009 року.

Перевірка готовності теплових районів підприємства, проведена 30.09.09 р. 01.10.09р. встановила, що всі заходи по належній підготовці котелень, теплових пунктів, технологічного устаткування та теплових мереж виконані в повному обсязі, підприємство технологічно повністю було готове до подачі теплоносія.

Одночасно підприємством була проведена значна організаційна робота по забезпеченню газу на початок опалювального сезону : здійснені розрахунки по газу, укладені договори з ДК "Газ України", оперативно вирішувались питання керівництвом щодо отримання необхідних лімітів на газ. Про це на сьогоднішній прес-конференції у Кіровоградському прес-клубі розповів Анатолій Таран, заступник директора ДП «Кіровоградтепло». Проте, на жаль, як завжди на початку опалювального сезону постає проблема своєчасних розрахунків за спожитий газ. Аналіз надходжень платежів з початку опалювального сезону , свідчить, що рівень проплати за спожите тепло складає 29 %.

При тому, що розрахункові щомісячні платежі підприємства складають близько 12 млн.. грн., (80 % яких - платежі за газ, електроенергію, податки , заробітну плату,) існує реальна загроза того, що підприємство не зможе розрахуватись у повному обсязі за газ. воду та електроенергію. Це може спричинити різке зменшення лімітів газу та припинення подачі електроенергії на теплові об'єкти підприємства.

Серед боржників за теплопостачання - найбільш критичний стан по установах, що фінансуються із міського бюджету, та мешканців окремих багатоквартирних будинків.

Взагалі нарахування тільки за 2 місяці опалювального періоду 2009/2010 року по установам та організаціям, шо фінансуються з міського бюджету складає 1588,8 тис. грн. фактично сплачено 281 тис. грн., що дорівнює 17%.

Аналогічна ситуація по споживачам - фізичним особам, тобто населенню: нараховано 8496,9 тис.грн. сплачено - 2500.7тис.грн.. це -29%.

Така ситуація змушує підприємство обмежити подачу теплоносія на об'єкти боржників, щоб забезпечити якісне теплопостачання зразкових споживачів.