весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 11 грудня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/12/11/u_kirovogradi_vidbudetsja_miting.htm
У Кіровограді відбудеться мітинг у Парку Слави. За інформацією сайту "весь Кіровоград", у суботу 12 грудня у Кіровограді відбудеться мітинг задля збереження Парку Слави, що біля Критого ринку. Початок мирного мітингу о 12.00, по вулиці 50 років Жовтня у місті Кіровоград, біля пам'ятника.

Як вже повідомляв "весь Кіровоград", Парк Слави давно перетворився на занедбану земельну ділянку, на якій торгують непотребом. Свого часу - ще у 2004 році, - одну третину парку депутати міськради віддали в оренду приватному підприємству на 49 років.

Як розповів сайту "весь Кіровоград" міський голова Володимир Пузаков, тоді на посаді мера була інша людина, але вимоги до підприємців були і залишаються з боку міської влади сталими - мова йде про будівництво гарного і комфортного торгівельного-центру, а також про обов'язкове облагородження решти території Парку Слави. У тому числі - про реконструкцію монументу, що розташований у парку, та перенесення центрального входу.

"Третину території Парку Слави віддали в оренду ще тоді, коли я не був мером, але я зроблю все можливе, щоб громада у результаті отримала максимум переваг - зокрема, облагороджений парк" - наголосив Володимир Пузаков.