весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 10 грудня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/12/10/podatkivci_radjat_unikati_tovarnih.htm
Податківці радять уникати товарних бірж! Податківці закликають громадян, які здійснюють купівлю - продаж транспортних засобів, уникати товарних бірж. І користуватися послугами виключно державних чи приватних нотаріусів, - повідомляє канал "Кіровоград".

Мерседеси та Лексуси усього за п'ятдесят гривень. Не правдоподібно. Віри цьому не ймуть і податківці. Протягом останніх трьох років через товарні біржі було продано та придбано більше половини усіх транспортних засобів, розповідає заступник начальника Державної податкової інспекції у місті Кіровограді Олена Холоденко. Вартість навіть відомих дорогих автівок, як не дивно, біржею було оцінено лише у п'ятдесят гривень. І це попри експертну оцінку. Таку ж мізерну суму громадяни зазначають і у своїх деклараціях. А це вже, стверджують податківці, ухилення від сплати податків.

Податківці наголошують, що базовою для визначення податкової ставки є виключно експертна оцінка. І, хоча жодних важелів впливу на товарні біржі вони не мають, то стосовно громадян, що беруть участь у таких оборудках, інша справа. Так, уже складено дев'ять відповідних актів на загальну суму дев'яносто дві тисячі гривень податкових стягнень. Чотири справи передані до суду.