весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 10 грудня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/12/10/cerkovnih_dijachiv_kirovograda_prosjat.htm
Церковних діячів Кіровограда просять не агітувати від імені Церкви. У Кіровоградській міській раді відбулося засідання комісії сприяння дотриманню законодавства про свободу совісті та релігійні організації, на якому було прийнято звернення до релігійних діячів міста щодо невтручання їх у виборчий процес від імені Церкви чи релігійної організації - повідомляє офіційний сайт Кіровоградської міської ради .

В.Слівнов, секретар міської ради, голова комісії сприяння дотриманню законодавства про свободу совісті та релігійні організації звернувся до священнослужителів та керівники релігійних громад міста:

Виборча кампанія у Кіровограді набирає обертів. Задля збереження міжконфесійного миру і злагоди, єдності міської громади, забезпечення виконання Конституції і законів України, у тому числі щодо заборони використання в політичній агітації авторитету Церков і релігійних організацій, їхніх організаційних структур, приміщень, релігійної символіки, просимо не надавати особливого благословення, підтримки та допомоги окремим кандидатам чи політичним силам, не здійснювати будь-якого тиску на виборчі настрої віруючих.

Нехай вашими молитвами до Бога утверджується злагода у суспільстві, мир та благополуччя у державі, нашому місті.


Секретар міської ради, голова комісії
сприяння дотриманню законодавства про
свободу совісті та релігійні організації В.Слівнов