весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 1 грудня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/12/1/kirovogradcjam_ne_varto_platiti_za.htm
Кіровоградцям не варто платити за воду наперед. На цьому наголосив під час сьогоднішньої, 1 грудня, прес-конференції у Кіровоградській міській раді Валерій Челядінов , заступник директора департаменту ЖКГ – повідомляє кореспондент Інтернет-видання «весь Кіровоград».

Він зокрема сказав: «Сьогодні населенню Кіровограда не варто платити за водопостачання та водовідведення наперед, а розраховуватися з підприємством, яке надає послуги, лише по факту і обов'язково своєчасно. Тому що вже вчора правобережна частина Кіровограда, спальні райони, залишились без води на декілька годин. І це пов'язано з тим, що населення міста винно «Кіровоградському водопровідно-каналізаційному господарству» (КВКГ) під мільйона гривень. В свою чергу у КВКГ утворився борг перед «Кіровоградобленерго», які і відключили 30 листопада, насоси підприємства. Але ситуація вже врегульована і водопостачання відновлено.».

Населення Кіровограда має сплачувати кошти за водопостачання та водовідведення єдиному підприємству, яке зараз надає ці послуги – «Кіровоградському водопровідно-каналізаційному господарству.