весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 1 грудня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/12/1/derzhavni_koshti__vagome_dzherelo.htm
Державні кошти - вагоме джерело фінансування інвестицій. За 9 місяців 2009р. у Кіровоградському районі за рахунок усіх джерел фінансування освоєно 119,5 млн.грн. інвестицій в основний капітал, що на 49,2% менше ніж за відповідний період минулого року, - повідомляє головне управління статистики в Кіровоградській області.

На кожного мешканця району в середньому припало 3179 грн. інвестицій в основний капітал, що у 2,1 раза більше ніж у середньому по області.

Одним із найбільш вагомих джерел фінансування інвестицій в основний капітал були кошти державного бюджету за рахунок яких освоєно 38,8% усіх капіталовкладень.

Промисловими підприємствами освоєно 62,9% усіх інвестицій в основний капітал. При цьому 97,6% цих вкладень здійснено підприємствами добувної промисловості.

У розвиток підприємств сільського господарства спрямовано 30,1 млн.грн. інвестицій в основний капітал або 25,2% загального обсягу по району. Їх обсяг знизився на 52,6% порівняно з відповідним періодом минулого року.

Серед підприємств соціальної сфери спостерігалося зменшення інвестицій в установи освіти на 99,3%, охорони здоров'я – на 65,7%.
Інвестиції у житлове будівництво склали 10,9 млн.грн., що на 12% менше порівняно з відповідним періодом минулого року.