весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 1 грудня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/12/1/bilshe_50_milioniv__zaborgovanist.htm
Більше 50 мільйонів - заборгованість по зарплатах на Кіровоградщині! Загальна сума невиплаченої заробітної плати працівникам Кіровоградської області (без урахування найманих працівників статистично малих підприємств та зайнятих у фізичних осіб-підприємців) на 1 листопада 2009 року становила 54,4 млн.грн., що складало 16,2% фонду оплати праці, нарахованого за жовтень п.р. Про це повідомляє головне управління статистики в Кіровоградській області.

Більше половини усього боргу області припадало на м.Олександрію (52,4%). Основна частка боргу із виплати заробітної плати не виплачена підприємствами промисловості (70,7%).

Сума боргу працівникам економічно активних підприємств впродовж жовтня п.р. збільшилась на 2,2 млн.грн. і становила 41,5 млн.грн. або 76,4% загальної суми боргу.

Відсутня заборгованість із виплати заробітної плати перед працівниками економічно активних підприємств в п'ятнадцяти районах області: Бобринецькому, Вільшанському, Гайворонському, Голованівському, Добровеличківському, Знам'янському, Компаніївському, Новоархан-гельському, Новомиргородському, Новоукраїнському, Олександрійському, Онуфріївському, Петрівському, Ульяновському, Устинівському.

На початок листопада п.р. вчасно не отримали заробітну плату більш ніж 5 тис. найманих працівників, з яких 70,4% – зайняті на підприємствах промисловості. Кожному з них не виплачено в середньому по 6 тис.грн.