весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 9 листопада 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/11/9/vzhe_pjat_rokiv_u_svitlovodsku.htm
Вже п'ять років у Світловодську зволікається створення ОСББ! На адресу Інтернет-видання «весь Кіровоград» надійшла заява щодо усунення перешкод відносно функціонування ОСББ та їх представницького органу – Асоціації Житлових Будинків «ЖИТЛОСВІТ» у Світловодську.

Заява, як і лист, що її супроводжував, сповнена болісними роздумами на тему реформування житлово-комунальної сфери в окремо взятому місті:

«Незважаючи на всі перепони, які нам чинила очолювана Вами виконавча вертикаль міської влади, ми таки організувались у ОСББ...» – так прямо і конкретно починалося перше (серпень, 2005р.) звернення голови правління ОСББ «КАШТАН»39 Людмили Куценко до міського голови м. Світловодська В. Волкова /2002-2006р.р/.

Якраз цієї весни минає п'ять років, як у м. Світловодську, котра влада поспіль, за підтримки очільників Кіровоградській ОДА та обласної ради, навмисно, шляхом цинічних маніпуляцій зволікає з втіленням в життя законодавства України, щодо створення ОСББ, а також Загальноукраїнської Програми реформування ЖКГ, прийнятої Верховною радою у 2004 році, натомість займаючись безсовісною імітацією цієї роботи на численних нарадах та виконкомах.

Більшість-же членів територіальної громади м. Світловодська в результаті протизаконних дій не можуть забезпечити своє конституційне право на поліпшення житлових умов, в уже створених понад 4-ри роки ОСББ(!) і досягнути кращих та дешевших (враховуючи неприбутковість ОСББ та створену у 2005 році для мінімізації витрат на адміністрування процесів утримання будинків – Асоціацію житлових будинків «ЖИТЛОСВІТ») умов життя у багатоповерхових будинках м. Світловодська і продовжують потерпати від корисливо-безстидних, прикритих владними повноваженнями дій представників комунального лобі Кіровоградської області..."

Повністю заяву читайте тут!