весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 9 листопада 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/11/9/sered_nadrokoristuvachiv_u_kirovogradskii.htm
Серед надрокористувачів у Кіровоградській області чимало порушників! Протягом року фахівцями Державної екологічної інспекції в Кіровоградській області проведено 200 перевірок дотримання вимог природоохоронного законодавства при використанні надр (в т.ч. 168 - підземні води), пише Інтернет-видання "весь Кіровоград"

У ході проведених перевірок було виявлено такі порушення, як самовільне користування надрами, відсутність маркшейдерських і геодезичних знаків, засмічення земельної ділянки, невиконання умов зняття родючого шару ґрунту, порушення правил складування і розміщення відходів та невжиття заходів по боротьбі з бур'янами.

За виявлені порушення:
- до адміністративної відповідальності притягнуто 218 посадових осіб та громадян ( в т.ч. 190 – підземні води),
- накладено штрафи на загальну суму 35,853 тис грн.;
- підготовлено 2 клопотання про анулювання спеціальних дозволів (ліцензій) на користування надрами, які направлені до Державної екологічної інспекції Мінприроди України;
- призупинено експлуатацію 13 підприємств в частині використання ними артезіанських свердловин за відсутність спеціального дозволу на користування надрами (підземними прісними водами), повідомляє прес-служба Державної екологічної інспекції в Кіровоградській області.