весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 9 листопада 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/11/9/kirovogradskii_mer_dopomagaye_kvartalnomu.htm
Кіровоградський мер допомагає квартальному комітету #6. Звичайно кожен з нас, мешкаючи у власних домівках, розуміє, що лише власних зусиль буде замало, щоб навести лад на вулицях та кварталах свого району. А коли виникають якісь проблеми, ми в першу чергу звертаємось до голів квартальних комітетів, які виступають посередниками між владою та громадянами.

В підпорядкуванні квартального комітету №6 знаходиться 640 будинків в яких мешкає 1200 кіровоградців і вже 8 років головою цього квартального комітету є Колот Ніна Миколаївна, яка прикладає чимало усиль, щоб навести лад у своєму комітеті. «Останнім часом стало просто неможливо «достукатись» до чиновників, які б могли допомогти нам з благоустроєм нашого комітету. Але після звернення до голови Кіровоградської міської ради Володимира Пузаков ми майже зразу змогли вирішити цілий ряд наших таких болючих проблем» - зізнається Ніна Миколаївна - кореспонденту інтернет-видання "весь Кіровоград" .

Володимир Тихонович разом з керівниками управлінь сам проїхав по території квартального комітету і прямо на місці дав розпорядження допомогти з благоустроєм. «В першу чергу слід хоча б частково провести освітлення вулиць, щоб люди повертаючись увечері з роботи могли безпечно дістатись домівок, а також завітати до голови квартального комітету. І звичайно слід прогрейдерувати деякі дороги, зокрема по вулиці Кавказька, Бобринецька, 40 років Перемоги та у провулку Бобринецький, які порозмивало дощем і тому вони знаходять в аварійному стані. Ми будемо намагатись встигнути заасфальтувати їх але чи дозволять нам погодні умови? Взагалі-то ремонт доріг є болючою проблемою для Кіровограда» - підкреслив Володимир Пузаков.

Також голова міськради звернув увагу на старезний дуб, який перешкоджає руху у провулку Бобринецький та загрожує впасти на проїзну частину тож дізнавшись від квартальної пані Колот, що дозвіл на знесення дубу вже є пообіцяв прискорити справу.

Ніна Миколаївна звернула увагу присутніх і на те, що зараз їй приходиться приймати людей у власному помешканні, що звичайно спричиняє незручності. «Раніше у нас було маленьке зручне приміщення на території дитячого прийомника але його чомусь забрали, закрили і зараз воно пустує» - розповідає Ніна Миколаївна. Тож Володимир Тихонович пообіцяв розібратись і спробувати повернути це приміщення, а якщо не вдасться то знайти інше.

Тож, як гласить народна мудрість, стукайте і вам відкриють, звертайтесь і вас обов'язково почують, а якщо дивитись на цей випадок, то не тільки почують, а ще й допоможуть.