весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 9 листопада 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/11/9/kirovograd_oleksandrija_znamjanska.htm
Кіровоград, Олександрія, Знам'янська та Світловодськ отримали 58 тисяч метрів марлі. Містам обласного значення передано 58 тисяч метрів медичної марлі, отриманої з державного матеріального резерву - повідомляє офіційний сайт Кіровоградської ОДА .

Відповідно до розпорядження голови Кіровоградської облдержадміністрації Володимира Мовчана від 4 листопада 2009 року № 812-р "Про запобігання поширенню грипу типу A/H1N1/ і гострих респіраторних захворювань", 58 тис. м. медичної марлі, призначеної для виготовлення засобів індивідуального захисту, отриманої безкоштовно від Державного комітету з державного матеріального резерву передано:

- Кіровоградському міськвиконкому – 30 тис. м.;
- Олександрійському міськвиконкому – 20 тис. м.;
- Знам'янському міськвиконкому – 5 тис. м.;
- Світловодському міськвиконкому – 3 тис. м.

Міським головам Кіровограда, Олександрії, Знам'янки та Світловодську рекомендовано до 12 листопада нинішнього року забезпечити виготовлення респіраторних масок та розповсюдити їх серед населення територій.

Стан виконання розпорядження буде розглянуто 13 листопада 2009 року на засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.