весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 6 листопада 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
Кіровоградські каратисти привезли з Італії 6 медалей! В італійському місті Касалє-Монферрато проходив чемпіонат Європи з традиційного карате серед юніорів та дорослих, учасниками якого стали і п'ятеро юних вихованців нашої обласної федерації, - повідомляє канал "Кіровоград".

За нагороди континентальних змагань вели боротьбу 300 каратистів з більш ніж 20 країн Європи. До складу вітчизняної збірної, яку очолював наш земляк, президент НФТКУ Володимир Савченко, входили 25 майстрів татамі. П'ятеро з них представляли нашу обласну федерацію і зробили вагомий внесок у 4 загальнокомандне місце збірної України.

З 13 медалей, які завоювали вітчизняні каратисти, 6 на рахунку наших земляків.

Серед дорослих спортсменів дві нагороди здобула новоспечена володарка Кубка світу Наталія Верлока і срібну у формальних вправах ката і бронзову у фуку-го.

Такого ж успіху, але у змаганнях юніорів, досягли Армен Мхітарян та Крістіна Шевченко.

Армен разом із Сергієм Горобцем завоював срібну медаль у показових поєдинках – ен-бу та бронзову – у ката. А Крістіна двічі стала третьою: у поєдинках кумі те та у командному ката.

Тож чемпіонат Європи підтвердив, що на базі КЦТК готується надійна зміна нинішнім зіркам вітчизняного карате.