весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 5 листопада 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/11/5/u_donecku_prezentuvali_knigi_pro.htm
У Донецьку презентували книги про місцеву влади - у тому числі Кіровограда. 31 жовтня у Донецьку відбулася презентація нових книг, які вийшли з друку ГО «Молодіжна Альтернатива»: «Поруч із Європейським Союзом та Росією», «Проблеми регіонального розвитку України», «Україна під хвилею кризи».

З книжками можна ознайомитися на сайті www.ya.org.ua Організатором заходу виступили Донецька міська молодіжна організація «Молодіжний центр зайнятості» та Громадська організація «Молодіжна альтернатива»(м. Київ).

В ході презентації, координатор в Донецьку Альона Доля ознайомила присутніх з результатами проекту «Студенти для органів місцевого самоврядування», який реалізується в місті вже шостий рік.

Книжки написані студентами-учасниками проекту «Студенти для органів місцевого самоврядування». Протягом квітня-вересня близько 100 студентів з 20 міст України мали змогу пройти стажування у міських/обласних радах міст Севстополя і Симферополя, Чергінова і Вінниці, Одеси, Львова і Тернополя, Чернівців та Ужгорода, Донецька і Луганська, Харкова і Запоріжжя, Житомира і Кіровограда, Камянця-Подільського та Івано-Франківська, Дніпропетровська, Дрогобича, Херсона.

Автори статей висловлюють незаангажовану власну думку щодо діяльності ОМС, підкріплену досвідом стажування і можливістю на власні очі побачити і відчути проблеми та перспективи діяльності цих органів влади.