весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 5 листопада 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/11/5/larisa_andryeyeva_takogo_haosu_v.htm
Лариса Андрєєва: Такого хаосу в охороні здоров'я не було ніколи! На сьогодні в Україні від ускладнень грипу та ГРВІ померло 96 людей, в тому числі 6 лікарів, 9 дітей і 7 вагітних жінок. Уряд не спромігся дати епідемії гідну відсіч, тому Партія регіонів тимчасово припиняє агітаційну діяльність, та розпочинає кампанію по наданню посильної допомоги громадянам України, зокрема, на Кіровоградщині. Про це, коментуючи ситуацію для журналістів, повідомила депутат Кіровоградської міської ради, екс-головний лікар першої міської лікарні обласного центру Лариса Андрєєва, пише сайт "весь Кіровоград"

- Я лікар, і працюючи 20 років в медицині, пережила не одну епідемію ГРВІ та грипу, але такого хаосу, який є зараз в сфері охорони здоров'я, не пам'ятаю. Тому зараз, як вже казав лідер Партії регіонів Віктор Янукович, ми відійшли від справ виборчої кампанії, та допомагаємо нашим землякам здолати цю страшну недугу. Адже керівники держави просто проігнорували перші ознаки цієї біди, які з'явилися у світі ще в квітні, і Кабмін Тимошенко не зміг втримати під контролем ситуацію, що склалася, - зокрема, зазначила Андрєєва.

За її словами, в Кіровограді зараз ще немає епідемії грипу, є епідемія гострих респіраторних вірусних інфекцій. В той же час, спостерігаючи за подіями в західній Україні, наші люди вже сьогодні розібрали в аптеках геть усе.

- Я зв'язувалася не з одним представником аптечного бізнесу у Кіровограді, і, з їхніх слів, буквально за два дні було скуповане все, що залишалося на складах. У нас ні в одній аптеці немає масок, противірусних препаратів, навіть вітамінів, і станом на сьогоднішній ранок ситуація не змінилася. Тому люди, як можуть, самі себе рятують, і я вважаю, що акція, яку проводить Партія регіонів і яка сьогодні розпочата в Кіровограді та всіх районах області, допоможе людям згуртуватися та перемогти хворобу. Тому сьогодні партійні і спонсорські кошти, які можуть залучити місцеві організації Партії регіонів, будуть йти не на агітацію, а на ці потреби, - підкреслила депутат міськради.

Нагадаємо, всеукраїнська акція Партії регіонів по безоплатному розповсюдженню індивідуальних засобів захисту від ГРВІ та грипу, а також листівок-пам'яток, підготовлених медекспертами з ПР, 5 листопада розпочалася і на Кіровоградщині.