весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 5 листопада 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/11/5/kirovogradcikliyenti_sk_strahovi.htm
Кіровоградці-клієнти СК «Страхові традиції» можуть отримати свої страхові відшкодування! У п'ятницю Державна комісія з регулювання ринків фінансових послуг (Держфінпослуг) повідомила про припинення діяльності компанії ЗАТ "Фінансова група "Страхові традиції" (Київ). Термін прийому вимог кредиторів та заяв на отримання страхового відшкодування не менш ніж два місяці з дня публікації оголошення про ліквідацію.

«Люди можуть звертатися до нас і отримувати відшкодування за договорами обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності, - заявив Андрій Радзіховський, заступник начальника юридичного департаменту Моторного (транспортного) страхового бюро на прес-конференції в Кіровограді. - Але тільки після того як почне діяти постанова суду про банкрутство страховика, або страховика буде ліквідовано».

У разі недостатності коштів та майна ліквідованого страховика, МТСБУ може здійснювати відшкодовування збитків тільки за договорами ОСЦПВВНТЗ, укладеними компаніями, які визнані банкрутами або ліквідовані, за умови недостатності коштів та майна останніх.

Зараз МТСБУ активно контактує з керівництвом проблемних страхових компаній. Основна мета – формування бази даних про наявність та кількість договорів обов'язкового страхування цивільної відповідальності на випадок банкротства або ліквідації страховика.

За даними Держфінпослуг, 22 вересня згідно повідомленню державного реєстратора Подільської райдержадміністрації Києва до Єдиного державного реєстру внесений запис про припинення діяльності ЗАТ "Фінансова група "Страхові традиції "

Для подачі і довідок страхувальники ФГ "Страхові традиції" повинні звертатися за вказаною адресою. В разі перешкоди в доступі в будівлю СК або відмови співробітниками компанії або іншими особами в прийомі заяв, претензій, інших документів необхідно звертатися в Держфінпослуг (Київ, вул. Б. Грінченка, 3), пише сайт "весь Кіровоград"

Нагадаємо, що у 30 жовтня 2009 року у м. Кіровоград відбувся прес-семінар для журналістів з питань обов'язкової цивільної відповідальності автовласників. До кінця року подібні заходи відбудуться у 17 обласних центрах та Києві.

Контактна особа: Данило Нестеров
Моб. тел.: (067) 943 79 01
e-mail: pressa@autotsivilka.com.ua