весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 4 листопада 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/11/4/u_kirovogradi_vidbuvsja_vseukrayinskii.htm
У Кіровограді відбувся Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики! В обласному центрі проходив традиційний Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики «Кіровоградська зіронька», учасницями якого стали 130 спортсменок з 10 міст нашої країни, - повідомляє сайт КОДТРК.

Цими днями у Кіровограді проходило справжнє свято грації і краси, яке викликало величезний інтерес у представниць різних гімнастичних шкіл України. У групових вправах та особистих змаганнях кращих визначали гімнастки з Донецька, Дніпропетровська, Луганська, Алушти, Євпаторії, Білої Церкви, Дніпродзержинська. Нашу область на турнірі представляли грації з Кіровограда, Олександрії та Світловодська, які у нинішньому році не один раз підтверджували високе реноме нашої художньої гімнастики.

Організаторами турніру стали ОФХГ, управління фізичної культури та спорту ОДА за підтримки керівництва КДПУ, міської організації ФСТ «Спартак», міськспорткомітету та ПП «Радченко». Їх зусилля, цілком очевидно, не були марними, адже протягом кількох днів у гостинному залі факультету фізичного виховання педуніверситету спалахували майбутні зірки вітчизняної художньої гімнастики.

Приємно, що у найпрестижніших змаганнях за програмою мс України весь п'єдестал пошани був кіровоградським: місце з 1 по 3 посіли вихованки ФФВ – відповідно Єлизавета Горлова, Юлія Самойленко та Катерина Шпирук.

Серед кмс не було рівних Анні Дорофеєвій з Білої Церкви, а другою стала вихованка КДЮСШ №3 Тетяна Осташик. Ще одна представниця цієї школи Ярослава Волчанська серед першорозрядниць також завоювала срібну медаль, а перемогла тут Ксенія Ісаєва з Луганська.
І нарешті у групових вправах перше місце посіла команда нашої ДЮСШ №3.