весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 30 листопада 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/11/30/puzakov_vzjav_pid_osobistii_kontrol.htm
Пузаков взяв під особистий контроль благоустрій громадських колодязів. За інформацією головного санітарного лікаря Кіровограда Івана Касьяненка в місті є 128 громадських колодязів, якими активно користуються мешканці міста. 45 з них розташовані в тих місцях, які попри всі зусилля міської влади досі не мають централізованого водопостачання. Решта, до речі, також активно використовується мешканцями прилеглих вулиць, особливо тоді, коли тимчасово припиняється подача води з водогону «Дніпро-Кіровоград» - повідомляє кореспондент Інтернет-видання «весь Кіровоград».

Більшість з колодязів за результатами лабораторних досліджень міської санітарно-епідеміологічної станції не відповідають державним вимогам до питної води, а значить, становлять потенційну небезпеку. Для того, щоб виправити цю ситуацію, їх треба постійно чистити, дезініфікувати, опікуватись їх благоустроєм.

Зважаючи на важливість проблеми, Кіровоградська міська влада постійно виділяє кошти на це, доручаючи справу районним виконкомам. Щоправда, в минулому році, при рівних обсягах фінансування, влада Ленінського району міста потурбувалась про 47 колодязів, а Кіровського – лише про 8!

Міський голова Володимир Пузаков взяв це питання на особистий контроль і в наступному році проблема благоустрою громадських колодязів вирішуватиметься на рівні міста.