весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 3 листопада 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/11/3/zvernennja_capyuka_z_privodu_epidemiologichnogo.htm
Звернення Цапюка з приводу епідеміологічного стану в області. На адресу сайту «весь Кіровоград» надійшло звернення Степана Цапюка, Голови Кіровоградської Обласної організації Партії регіонів:

«Шановні мешканці Кіровоградщини! Від 30 жовтня в Україні офіційно визнаний початок епідемії каліфорнійського грипу A/H1N1. Якщо вірити епідеміолгам, зараз вірус рухається з західної частини нашої країни до її центру, тобто, в зоні високого ризику опиняється і Кіровоградська область.

На жаль, хоча вже з початку року про загрозу так званого «свинячого грипу» говорить весь світ, а його спалахи вже пережила не одна країна, ми до неї опинилися не готовими. В черговий раз, як і у випадку зі світовою фінасово-економічною кризою, діюча влада продемонструвала повну неспроможність ефективно протистояти реальним загрозам для українців. В аптеках відсутні засоби індивідуального захисту, та необхідні ліки, ціни на які, до того ж, спекулятивно піднімаються кожного дня – такі наслідки державної «турботи» ми бачимо сьогодні навколо.

Не дивлячись на це, Партія регіонів закликає Вас не панікувати, та дотримуватись порад медиків – перш за все, утриматись від відвідування місць великого скупчення людей, та при перших ознаках захворювання звертатися до лікарів. Пам'ятайте: грип A/H1N1 – лікується, і небезпечний тільки у занедьбаній формі.

Ми, в свою чергу, обіцяємо зробити все можливе для того, щоб допомогти людям у ситуації, що склалася – вже завтра Партія регіонів за власні кошти доставить в Україну із сусідньої Польщі засоби індивідуального захисту для дітей, лікарів та малозабезпечених, днями наші активісти розпочнуть розповсюджувати їх і на Кіровоградщині.

Також Кіровоградська обласна організація ПР підтримує лідера нашої партії Віктора Януковича, що днями закликав органи охорони здоров'я у регіонах у найкоротші строки відзвітувати на сесіях місцевих рад про рівень готовності медичних установ до проведення профілактики і антивірусних заходів.

Ми звертаємось до керівництва обласних, міськіх, сільських та селищних управлінь та відділів охорони здоров'я Кіровоградської області з вимогою якнайшвидше відзвітувати перед місцевими громадами про рівень готовності підзвітних їм закладів. Люди мають право знати, чи можуть вони розраховувати на кваліфіковану допомогу від місцевих лікарень та поліклінік.»

Первые десятки тысяч гривен от регионалов уже поступили на текущий счет, открытый ими для сбора средств на борьбу с эпидемией гриппа.

Всем, кто хочет и может помочь людям, оказавшимся в эпицентре эпидемии в западных областях Украины, сообщаем банковские реквизиты, на которые можно перечислить деньги:

Политическая партия ПАРТИЯ РЕГИОНОВ, код 20073933; текущий счет № 26009962483011 у КФ ПУМБ, МФО 322755.