весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 3 листопада 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/11/3/kirovogradski_strilki_zdobuli_tri.htm
Кіровоградські стрілки здобули три нагороди на чемпіонаті України з кульової стрільби. У Дніпропетровську завершився чемпіонат України з кульової стрільби серед молоді 1989 р.н та молодших. Він став вдалим для кіровоградських стрілків, що здобули три нагороди у боротьбі з понад 240 спортсменами – повідомив «весь Кіровоград» Євген Савранський.

У вправі ПП-3 (стрільба з пневматичного пістолету, відстань 10 метрів, 60 залікових пострілів) динамівець Юрій Бериндя, набравши 576 очок посів ІІ-е місце посеред 72 учасників, вперше виконавши норматив майстра спорту України. Перемогу тут святкував Денис Кушніров з Кривого Рогу. В цій же вправі у командних змаганнях Юрій разом із Ігорем Резніченком та Олексієм Кравченком здобули «срібло» дозволивши з-поміж 13 команд випередити себе лише господарям змагань – збірну Дніпропетровська. Вдало виступила і жіноча команда: у складі Сабіни Ібрагімової, Катерини Сінькової та Юлії Бабіюк у вправі ПП-2 (стрільба з пневматичного пістолету, відстань 10 метрів, 40 залікових пострілів) наша збірна посіла ІІІ-є місце. Перемога тут знову у господарів, друге місце здобули кияни. В особистих змаганнях у вправі ПП-2 Сабіна Ібрагімова набравши 367 очок посіла шосте місце.

Виступ своїх вихованців заслужений тренер України Ілгам Ібрагімов оцінив на «відмінно». Спортсмени, що брали участь у змаганнях є вихованцями обласної школи вищої спортивної майстерності, ДЮСШ №3 та ДЮСШ «Динамо-Олімп» м. Кіровограда

Тренер кіровоградської команди ЗТУ Ілгам Ібрагімов дякує обласній школі вищої спортивної майстерності, відділу фізичної культури та спорту та підтримці фізкультурно-спортивного товариства «Динамо», яке надає зброю для участі в змаганнях.