весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 3 листопада 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/11/3/kirovogradska_organizacija_partiyi.htm
Кіровоградська організація Партії регіонів допомогла гуртожитку для сиріт. Кіровоградська організація Партії регіонів подарувала бойлер Кіровоградському міському соціальному гуртожитку для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, підвідомчого міськраді обласного центру. Сьогодні, 2 листопада, прилад було доставлено та встановлено.

«Бойлер на другому поверсі закладу, де проживають десятеро дівчат, згорів ще два місяці тому. Весь цей час ми користувалися одним, що залишився – на першому поверсі, у хлопців, навантаження на прилад було завеликим, і проблема потребувала негайного розв'язання», - розповідає директор гуртожитку Олег Симуляк.

За його словами, власним коштом вирішити проблему не вдалося, а у міськраді, Центру соціальних служб для молоді якої підвідомчий заклад, грошей на це не знайшли – «фінансова криза». Тоді керівник вирішив звернутися за допомогою до міської організації ПР.

- Ми розглянули питання, знайшли спонсорів, та придбали бойлер. Організація взагалі достатньо часто допомагає закладам подібного штибу – це й притулки для сиріт, і гереартричне відділення психоневрологічного диспансеру, і багато інших, яким сьогодні не завжди вистачає фінансування. Звісно, хотілося б, щоб змогу для вирішення поточних питань, таких, як заміна бойлера, знаходили державні установи та органи самоврядування, які фінансують такі заклади, а благодійна допомога використовувалася б для їх розвитку, - зазначає керівник міської організації Партії регіонів Юрій Тітов.

Довідка:
Кіровоградський міський соціальний гуртожиток для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування був створений у 2006 році за ініціативою Міністерства сім'ї, молоді та спорту. Заклад, розрахований на 20 осіб, приймає сиріт та дітей, батьки яких позбавлені батьківських прав, віком від 16 до 23 років на термін не більше, ніж 3 роки.