весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 3 листопада 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/11/3/golovnii_mnsnik_kirovogradshini_zvernuvsja.htm
Головний МНСник Кіровоградщини звернувся до батьків школярів. Шановні батьки! У зв'язку з пандемією грипу у навчальних закладах держави продовжено канікули. Тисячі дітей залишаються вдома без нагляду дорослих, що безумовно створює певний ризик для їхнього життя та здоров'я.

Особливу небезпеку становлять опалювальні прилади: печі, груби, електрокаміни, газові котли та колонки. Тому, шановні дорослі, потурбуйтеся про те, щоб таке обладнання було у справному стані, його експлуатація здійснювалася з дотриманням належних норм та правил. Пам'ятайте, що діти завжди копіюють поведінку дорослих, тож будьте гідним прикладом для наслідування.

Пильнуйте, щоб до рук вашої дитини не потрапили сірники, запальнички, отруйні речовини та невідомі предмети. Обов'язково проведіть бесіди з малечею про правила безпечної поведінки вдома, роз'яснюйте їм елементарні правила пожежної безпеки та навчайте культури поводження з вогнем. А краще, знайдіть можливість для вирішення питання таким чином, щоб ваші малюки ніколи не залишалися дома одні, зверніться по допомогу до бабусь, дідусів, сусідів, родичів, або ж знайомих. Адже турбота про безпеку дітей – наш спільний обов'язок!

З повагою начальник головного управління МНС в області генерал-майор служби цивільного захисту Віктор Федорчак