весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 26 листопада 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/11/26/zavtra_premyera_filmu_zhivi.htm
Завтра прем'єра фільму "Живі" Сергія Буковського! Завтра, 27 листопада, в Кіровоградській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Д.І. Чижевсьного до Дня пам'яті жертв Голодомору відбудеться прем'єрний показ фільму Сергія Буковського «Живі» (2008). Фільм буде показано дитячою екологічною громадською організацією «ФЛОРА» у рамках програми Днів документального кіно про права людини у Кіровограді.

В основі кінострічки «Живі», знятої на кіностудії «Листопад-фільм», постали трагічні події Голодомору в Україні. Але «Живі» – картина не про Голодомор як такий. Це – новий погляд на події Голодомору 30-х років як одного з кривавих епізодів постреволюційної-передвоєнної Україні

Серед свідків жителі Кіровоградської області – Федір Плотнір та інші.
Сергій Буковський зняв близько півсотні документальних кіно- та телефільмів. Його роботи відзначені нагородами престижних міжнародних кінофестивалів. Зокрема, "Завтра свято", "Дах" (1990), "Дислокація" (1992), "Знак тире" (1992), "На Берлін!" (1995), "Вілен Калюта. Реальне світло" (2000), "Terra Vermelha. Червона Земля" (2001), документальний 9-серійний телефільм "Війна. Український рахунок" (2003, Національна премія України імені Тараса Шевченко 2004 року). Великий успіх мала і остання стрічка режисера «Назви своє ім»я» (2006) – про історію Єврейського Голокосту в Україні. Народний артист України (2008).

Офіційний сайт фільму «Живі».