весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 26 листопада 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/11/26/milicija_kirovogradshini_rozkrila.htm
Міліція Кіровоградщини розкрила 50 злочинів. З метою оздоровлення криміногенної ситуації в підлітковому середовищі працівниками міліції на території Кіровоградської області проведено комплекс оперативно-розшукових заходів, спрямованих на встановлення та документування осіб, які втягують дітей у злочинну діяльність, пияцтво, жебрацтво, схиляють до немедичного вживання наркотичних засобів. Про це повідомляє відділ зв'язків з громадськістю УМВС в Кіровоградській області.

У результаті вжитих заходів співробітниками ОВС Кіровгадщини було виявлено та розкрито 50 злочинів та припинено 345 адміністративних правопорушень, з яких 94 адмінпротоколів складено за ст. 173-2 КУпАП (вчинення насильства в сім'ї або невиконання захисного припису), 41 – за ст. 184 КУпАП (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей).

Під час проведення відпрацювання було перевірено 36 об'єктів підприємницької діяльності та виявлено 7 порушень антиалкогольного законодавства, за всіма фактами складено адміністративні протоколи за ст. 156 КУпАП України (порушення правил торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами).