весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 26 листопада 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/11/26/antipremiyu_tyutyunovii_skuns_zapochatkovano.htm
Антипремію "Тютюновий скунс" започатковано в Кіровограді. Нещодавно міська рада прийняла рішення №1999 «Про заходи, щодо попередження та зменшення тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров'я населення в м. Кіровоград»( від 26 травня 2009 року). Пункт другий цього рішення передбачає відведення спеціально ізольованих місць для паління. Громадські організації «Територія успіху» та «Флора» вирішили перевірити наскільки міські заклади харчування та відпочинку відповідають цим вимогам, та номінувати «найстаранніших» анти премією «Тютюновий скунс».

Отже, згідно пункту другого вищезгаданого рішення керівники організацій усіх форм власності мають організувати відведення спеціально ізольованих місць для тютюнопаління, обладнаних витяжною вентиляцією чи іншими засобами для видалення тютюнового диму та очищення повітря і спеціальним відгородженням (стінкою) зали для осіб, які палять, та осіб, які не палять, а також розмістити наочну інформацію про розташування таких місць та про шкоду, яку завдає здоров'ю людині тютюнопаління, або визнати споруди такими, в яких заборонено палити взагалі.
Тож, організатори запрошують усіх мешканців долучатися до акції, та повідомляти про ті установи відпочинку та харчування (кафе, ресторани, бари та ін..), де не відведено спеціального місця для паління.

Чекаємо на вашу інформацію за тел.. (0522)-27-09-63 -Дуднік Інга, 27-04-63 Шестакова Людмила та за електронною адресою: flora2000@inbox.ru

До того ж, щоб зробити нагородження переможців яскравіше, організатори оголошують конкурс на краще зображення логотипу анти премії. Участь в ньому, можуть примати усі бажаючи і зобразити знак ант премії так, як з їх погляду буде влучним.

Ваші ідеї теж чекаємо на електронну адресу flora2000@inbox.ru, або на адресу організації: м. Кіровоград, вул. Єгорова 19, пом 2, 25015