весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 26 листопада 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/11/26/20_teplogeneratoriv_vid_shahti_dlja.htm
20 теплогенераторів від шахти для мешканців Смоліно. Селище урановидобувників Смоліно, Маловисківського району сьогодні на карті України позначене як «холодна точка», оскільки тут відсутня система центрального теплочастання. Якщо мешканці вирішують проблему переходом на системи автономного теплопостачання квартир, то об'єкти соціальної інфраструктури селища до останнього часу залишалися без тепла. Холодно було в дитячих садках, школах, лікарні.

Оскільки до останнього часу питання фінансування будівництва кількох модульних котелень для обігріву об'єктів соціальної інфраструктури Смоліного не вирішувалося ні на державному, ні на обласному рівнях, мешканці селища оголосили ультиматум: або гроші та тепло, або вони перекривають шляхи сполучення державного значення, які проходять через селище.

Найоперативніше на проблему населення відгукнувся директор Смолінської шахти Віктор Коваленко, адже мерзнути змушені діти шахтарів.

В оперативному порядку було придбано 20 теплогенераторів, вартістю 10 тисяч гривень, за рахунок квоти шахти з коштів ДП «Схід ГЗК», що виділяються на благодійну допомогу. За інформацією Віктора Коваленка, теплогенератори вже закуплені і передані двом школам на безповоротній основі. На підтримку ініціативи шахтарів чекають дитячі садки і лікарня…