весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 25 листопада 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/11/25/kirovogradska_miska_organizacija.htm
Кіровоградська міська організація ПР ініціює акції протесту проти свавілля місцевої влади. В четвер, 26 листопада, на площі Кірова у Кіровограді відбудеться масова акція протесту проти свавілля міської влади. Про це під час прес-конференції у понеділок повідомив голова міської організації Партії регіонів Юрій Тітов.

Приводом для цього стало рішення міської ради про вивід із складу кіровоградської міської територіальної виборчої комісії (ТВК) двох членів – Ганни Ніжнікової («Руський блок») та Андрія Кушнієко (НДП), прийняте на сесії ради 19 листопада.

Аналогічне рішення вже приймалося сесією ради у липні, було оскаржено відповідними суб'єктами виборчого права у судах та визнане неправомірним спочатку Ленінським районним судом Кіровограда, а потім – і Апеляційним судом.

Тому у міській організації ПР вважають, що повторно виводячи тих же людей з ТВК, депутатська більшість у міськраді, представлена фракцією БЮТ, частиною «Нашої України» та групою безпартійних депутатів, близьких до бізнесмена Юрія Шарова, свідомо йшла на порушення закону. Таким чином, сили, що стоять за депутатською більшістю у раді, намагаються створити контрольовану ними виборчу комісію, що дасть їм змогу маніпулювати результатами волевиявлення кіровоградців, - вважають у міській організації ПР.

ЇЇ керівник Юрій Тітов, зокрема, закликав усі дійсно демократичні сили та небайдужих жителів міста спільними зусиллями покласти край беззаконню, яке, дослівно, «творять не злочинці, а безпосередньо влада», та приєднатися до акції протесту, що відбудеться у четвер. За його словами, прийшов час поставити питання про доцільність перебування на посадах міського голови Кіровограда Пузакова та депутатів більшості, що його підтримують.

«Нагадай владі, хто її обирав, доведи, що твій голос має вагу!», - говориться у зверненні до кіровоградців, що його розповсюдила міська організація ПР.