весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 25 листопада 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/11/25/kirovogradska_avariinodispetcherska.htm
Кіровоградська аварійно-диспетчерська служба готова обслуговувати всі будинки. За три роки аварійно – диспетчерська служба «АДС» Кіровограда перетворилась на потужне комунальне підприємство з розвинутою виробничою базою, сучасною технікою та кваліфікованими кадрами, - повідомляє прес-служба Кіровоградської міської ради.

Це відзначив міський голова Володимир Пузаков, вітаючи колектив служби «080» з перемогою у Національному рейтингу комунальних підприємств України.

Міський голова особисто координував і контролював зусилля департаменту ЖКГ, управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення, управління капітального будівництва, направлені на створенні у Кіровограді справді оперативної служби реагування на всі випадки аварійних ситуацій. Сьогодні спеціалісти АДС технічно готові цілодобово виконувати роботи будь якої складності на електричних, водопровідних, каналізаційних та теплових мережах житлових будинків.

На підприємстві працює 69 осіб, повідомив директор АДС Віктор Козлов, а бажаючі працевлаштуватись стоять у черзі. Колектив вчасно отримує заробітну плату, середній розмір якої складає 1400 гривень. За день спеціалісти аварійно – диспетчерської служби здійснюють від 20 до 70 виїздів за викликами мешканців. Найбільше аварійних ситуацій трапляється в системах електропостачання житлових будинків. Мережі багатоповерхівок явно не розраховані на сучасну потужність побутових пристроїв.

На думку Віктора Козлова, численні аварії на інженерних комунікаціях будинків трапляються через відсутність належної регламентної профілактичної роботи по обслуговуванню електричних щитів, водопровідних і каналізаційних засувок та вентилів. Підприємство готове взяти на обслуговування усі існуючі внутрішньобудинкові інженерні мережі житлових будинків і утримувати їх у належному стані. Більше того, підкреслив Віктор Козлов, АДС виступила з ініціативою передати комунальному підприємству після закінчення опалювального сезону на обслуговування будинки будь – якого КРЕПу Кіровограда і у мешканців не буде нарікань на роботу служби.